8.18PM Pure and Raw kodulõhnastaja

29.90

(299€/l)

8.18PM
Pure and Raw kodulõhnastaja

8.18PM Pure and Raw kohtuvad ürgne põhjamaine loodus ning eksootilised soojamaa taimed. Õhates endast elu olemust ja maisust, jõudu ja järjepidevust ning pidevat muutumist.

8.18PM Pure and Raw sümboliseerib tõelist Eesti meest, kes läheb paljakäsi metsa ja tuleb tagasi koos karuga, et valmistada sellest oma perele õhtusöök ja vägevat Eesti naist, kes kasvatab ülesse üksi seitse last ning teeb teopäevi mõisapõllul.

Tugevalt suitsusele ja puidusele aroomile annavad värksust eksootilised tsitruselised. Sidrun ja laim ärgitavad vaatama kaugemale kodukülast, minema maailma avastama ning tegema asju teisiti.

Ruth Terras tooted on 100% looduslikud ja sisaldavad kvaliteetseid eeterlike õlisid.

Kategooria:

Kirjeldus

8.18PM
Pure and Raw kodulõhnastaja

8.18PM Pure and Raw kohtuvad ürgne põhjamaine loodus ning eksootilised soojamaa taimed. Õhates endast elu olemust ja maisust, jõudu ja järjepidevust ning pidevat muutumist.

Lase kanda enda aegade hämarusse, kui inimesed istusid koopas lõkke ees ning jutustasid lugusid matsavaimudest ja Piksest ning sõid vaid seda, millest jõud üle käis.

Sule silmad ja kujutle, et saaksid maailmast osa vaid lõhnade kaudu.
Mismoodi lõhnaks päikesetõus või magamistuba enne uinumist?

Milline lõhn oleks kiirel argipäeval ja kodusel söömaajal oma armsatega?

Nüüd kujutle, milline oleks see lõhn, mis aitaks Sul hommikul tõusta,
peale lõunat värskena püsida ning õhtul rahulikult unne suikuda?

Ruth Terras kodulõhnastajad on loodud toetama Sind kogu päeva.

INCI: Dioxolan, Juniperus communis essential oil( kadakamarja eeterlik õli), Abies siberica essential oil (kuuseokka eeterlik õli), Pinus sylvestris essential oil (männi okka eeterlik õli), Citrus aurantifolia essential oil (laimi eeterlik õli), Citrus limonum essential oil (sidruni eeterlik õli), Betula pendula essential oil (tõrva eeterlik õli)

#ruthterras #pureandraw #kodulõhnastaja

Ruth Terras kodulõhnastaja ostust 1€ annetame MTÜ Heategevus Eestis. MTÜ Heategevus Eestis  aitab heategevuse korras erinevate asjadega  ja toiduga perekondi, kes mingil põhjusel on sattunud raskesse olukorda. Aita meil aidata.

Lisainfo

Kaal

0,5kg

Mõõtmed

6.5 × 6.5 × 31 cm

Omadused

Eemaldage pudelilt dekoratiivne kork ning sisemine kaitsekork, keerake dekoratiivne kork tagasi pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niiskunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Tuleohtlik! Ruumilõhnastaja pulkade süütamine on keelatud! Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas! Vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust ja plastikust pindasid. Nahale sattudes peske kohe rohke vee ja seebiga.

H319- tõsine oht silmadele!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “8.18PM Pure and Raw kodulõhnastaja”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga